• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Hakkımızda1990 yılından bu yana içinde bulunduğumuz Mobilya ve Dekorasyon sektöründe edindiğimiz deneyim çerçevesinde, her geçen yıl daha çok gelişim göstererek büyümeye devam etmekteyiz. Gelişimle birlikte kalite anlayışını benimsemiş olan firmamız için müşteri memnuniyeti her daim önceliktir.

Müşteri memnuniyeti doğrultusunda mevcut ürün kalitemiz her geçen gün artırmak ve firmamızı kolay ulaşılabilir kılmak öncelikli hedeflerimizden biri haline gelmiştir.

Mobilya sektöründe “modern üretim ve estetik kaygı” sloganıyla çıktığımız bu yolda siz müşterilerimize üç farklı şube ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. 6000 m2 ‘lik geniş ve ferah teşhir alanımız ile en modern mobilya çeşitlerini en ideal fiyatlar ile müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Kurulduğumuz tarihten bu yana sektörde oluşturduğumuz güven ortamı ile müşterilerimizle birlikte tercih edilen firma olmayı sürdürmekteyiz. Sektörel bazda üstlendiğimiz öncülük ve sorumluluk duygusu ile üretim sahamızı ve ürün kalitemizi her yıl optimize etmeye devam etmekteyiz.

Keskinler Mobilya üstün kalitesi ile tanışmak ve konfor içinde alışveriş keyfini yaşamak için  iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ya da mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret147580
AlışSatış
Dolar6.56506.5913
Euro7.20567.2345
MAĞZAMIZA
ÜCRETSİZ SERVİS 

KALİTE VE ESTETİĞE ÖNEM VERENLER ,GÜNÜMÜZ ÇİZGİSİNDE ÜRETİLMİŞ EN ŞIK MOBİLYA ÇEŞİTLERİMİZİ GÖRMEDEN KARAR VERMEYİNİZ


DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ 


Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünlerin
taşınması, teslimi, montajı, özelliklerinin, fonksiyonlarının anlatılması, garantisinin başlatılması, bakım onarım ve yedek parça sağlanması, müşteri şikâyetleri ile ilgilenilmesi, ürün kullanımı süresince ortaya çıkabilecek her türlü problemin tespitine ve çözümüne KESKİNLER MOBİLYA olarak büyük önem gösteriyoruz...